Prasa

Agencja marketingu sportowego KIWISPORT powstała w 2010 roku. Wcześniej projekty realizowane były w ramach agencji "Zero, 2 Sport".

Przez 8 lat funkcjonowania w strukturach agencji reklamowej "Zero, 2" obecny zespół KIWISPORT realizował zlecenia dla wielu renomowanych klientów. Ich funkcjonowanie w obszarze biznesowym inspirowało agencję do przenoszenia standardów rynkowych na grunt polskiego sportu. Współpraca z wieloma prestiżowymi markami sportowymi, jak np. Lech Poznań, Speedway Ekstraliga, czy Ekstraklasa SA dowodzi, że traktowanie podmiotów sportowych w kategorii przedsiębiorstw działających na rynku przynosi wymierne korzyści.

KIWISPORT świadczy kompleksowe usługi doradcze oraz realizację projektów z zakresu brandingu i marketingu dla podmiotów sportowych oraz firm chcących promować się poprzez sport, a także sponsorów, zawodników oraz jednostek samorządowych.

Nasz zespół łączy w sobie wiedzę, doświadczenie i wyobraźnię. Dzięki synergicznemu połączeniu tych cech, każda realizacja KIWISPORT wyróżnia się marketingową wrażliwością, która pozwala na tworzenie projektów ponadstandardowych.

KIWISPORT należy do grupy KIWIGROUP, w której znajdują się także KIWIBRAND oraz KIWICITY. Grupa realizuje zadania na trzech płaszczyznach: marketingu sportowego, komunikacji marki oraz marketingu terytorialnego.

 

Do pobrania: 

Logotyp KIWISPORT [1,09 MB]

"Kiedy Nowa Zelandia staje się natchnieniem" - filozofia agencji [441 KB]

Marketing w klubie sportowym - case study: Lech Poznań [12,22 MB]